Nadal zet toptalent eenvoudig opzij in Madrid

0
440

Rafael Nadal heeft de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid bereikt. De vijfvoudig kampioen, die voor het toernooi nog kampte met maagklachten, won met 6-3, 6-3 van de Canadees Félix Auger-Aliassime.

Auger-Aliassime geldt als een toptalent in het tennis en is met zijn 18 jaar en 9 maanden nu al de mondiale nummer dertig. Ter vergelijking: dat gold op die exacte leeftijd ook voor Nadal.

De Canadees kon in het duel met Nadal, het was pas de eerste keer dat de twee tegenover elkaar stonden, goed meekomen, maar bij een stand van 4-3 in de eerste set sloeg Nadal direct toe op zijn eerste breekpunt.

In de tweede set werd Auger-Aliassime direct weer gebroken en vervolgens kon hij de schade niet meer herstellen. Op zijn zesde matchpoint en na anderhalf uur sloeg Nadal toe. De Spanjaard treft nu de Amerikaan Frances Tiafoe.

Ongelukkige rentree Del Potro

Voor Juan Martín del Potro viel het doel alweer in Madrid. De Argentijn maakte deze week zijn rentree nadat hij door een knieblessure tien weken uit de roulatie was geweest. Hij boog echter in drie sets (3-6, 6-2 ,5-7) voor Laslo Djere uit Servië.

Bron: NOS

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here