De NS is vandaag met een actie gestart om verloren knuffels terug te krijgen bij hun baasjes. En dat doen ze met behulp van social media.
Foto’s van de pluizige diertjes worden op Insta, Twitter en Facebook gezet. Ook zijn ze te zien op schermen in de trein en op posters bij stations.
Het is de vijfde keer dat het treinbedrijf met deze actie komt. Ze hopen dat de knuffels nog vóór kerst weer thuis zijn. Vorig jaar hebben vier van de vijf knuffels hun baasje teruggevonden.
Strijkplank
In totaal zijn dit jaar meer dan 100.000 spullen gevonden in treinen of op stations. Vooral tassen en portemonnees worden vergeten. Ook sleutels en jassen blijven vaak in de trein liggen.
Sommige gevonden voorwerpen zijn een beetje gek. Zo is iemand een strijkplank met strijkijzer vergeten. Ook liet iemand per ongeluk een nachtkastje achter.
Bron: NOS Jeugdjournaal